POLISH FIRMS

POLSKA - LUBUSKIE
67-100 Nowa Sól
ul. Polanieckich 7
tel. 48 68 387 93 59
fax: 48 68 387 35 30

biuro@stor.pl
www.stor.pl

наші вироби - каталоги

POLISH FIRMS
   
 

Наша історія почалася в 1988 році від виробництва балясини і вазонів. Незабаром виявилося, що існує дуже велике затребування на подібного роду товари, особливо у нашого західного сусіда. Німеччина стала нашим основним ринком збуту.

У 1992 році підприємство перетворилося на товариство з обмеженою відповідальністю і прийняло назву STOR ®, від перших літер імені та прізвища засновника - STanislawa ORzechowskiego, який продовжує управляти компанією з моменту її заснування.

Ми поступово розширювали нашу торгову пропозицію, вводили нові продукти і виходили на нові ринки. У нашій пропозиції зараз знаходиться кілька сотень найменувань, наші вироби продаються в більшості країн Євросоюзу, а також в інших країнах. Виходячи напроти Вашим потребам, щорічно ми поповнюємо нашу пропозицію новими виробами.

Весь час розвиваємо також виробничу технологію. Завдяки цьому ми маємо можливість зробити виготовити кожен продукт, від мініатюрних декоративних елементів зі збереженням найдрібніших деталей, по монументальні фонтани і колони.

Наші продукти

У нашій пропозиції Ви можете знайти кілька сотень зразків, таких як: фонтани, вази, квітники, садові фігури, фігурки тварин, бюсти, садові меблі, а також балюстради, колони, штукатурні (оздоблювальні) матеріали.

POLISH FIRMSPOLISH FIRMSPOLISH FIRMSPOLISH FIRMS
 

Фігури, вазони, вази, квітники використовуються при декорації палісадників, парків, житлових і громадських приміщень, та інших.

POLISH FIRMSPOLISH FIRMSPOLISH FIRMSPOLISH FIRMS
 

Фонтани - це основні декоративні елементи палісадників, парків, готелів, а також громадських будівель. Вони надзвичайно прикрашають, одночасно створюють неповторний мікроклімат і підвищують вологість приміщень. У зв'язку з великим розміром і вагою, наші фонтани складаються з окремих елементів, що сприяє зручному транспортуванню та монтажу. Опціонально всі фонтани можуть бути оснащені насосами (разом з комплектом шлангів і трійників), працюють в закритій циркуляції (при використанні електроенергіі10-20 Ватт). До місця де буде встановлено фонтан не обов'язково проводити воду, тому що для її наповнення потрібно 10 - 15 літрів води, яка обертається потім у закритій циркуляції. А потім потрібно поповнювати тільки кількість води, що випарувала.

Наші продукти пропонуємо виконані в двох типах цементу (білий і сірий) і в декількох кольорах: антик, жовтий антик, синій антик, білий, граніт, бронза, латунь.

POLISH FIRMSPOLISH FIRMSPOLISH FIRMSPOLISH FIRMS
Рейтинг@Mail.ru Google+